PROBIOS Органски лупени домати, 400 г

PROBIOS Органски лупени домати, 400 г
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030892C
favorite_border

Опис на производот

  • Natura Toscana Probios
  • Органски сертифициран производ
  • Лупени домати

Нето-тежина: 400 г

Содржина

Состојки: домати*, сок од домати*.

*од органско производство.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се