PROBIOS Органско интегрално пченично брашно 1000 г

PROBIOS Органско интегрално пченично брашно 1000 г
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041959C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Интегралното брашно го задржува поголемиот дел од триците на пченицата, што го прави богато со влакна и со посебен вкус
  • Погодно е за леб и паста, десерти и грицки

Нето-тежина: 1000 г

Содржина

Брашното може да содржи соја во траги.

Пакувано во заштитна атмосфера, што овозможува задржување на вкусот и квалитетот подолго време.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се