PROBOTALIFE Органско оригано спреј за уста и грло, 30 мл

PROBOTALIFE Органско оригано спреј за уста и грло, 30 мл
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018956C
favorite_border

Опис на производот

  • Probotalife - Organic Oregano Septol спреј за уста и грло 
  • Наменет за промивање на усната шуплина, грлото и непцата.

Пакување: 30 мл 

Содржина

Состав:
Probotalife-Organic Oregano Septol спреј за уста и грло е органски раствор од диво оригано.
Производот се одликува со уникатен и квалитетен 100% природен и органски состав. 

Начин на употреба:
Наменет е за возрасни лица и деца над 2 години освен ако не е поинаку препорачано.
Се препорачува 3 пати на ден по 1-2 прскања.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се