PROBOTALIFE Оригано бебешки капки за нос, 10 мл

PROBOTALIFE Оригано бебешки капки за нос, 10 мл
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023300C
favorite_border

Опис на производот

Probotalife-100% Беби оригано назал капки 

Идеален е за локално, темелно чистење на носната шуплина при течење на нос, синузити и разни инфекции, сувост, алергии. 

Пакување: 10 мл 

Содржина

Состав:

Probotalife-100% Беби оригано назал спреј 30 мл е презаситен раствор на морска сол со додаток на органско диво оригано со извонредно уникатен квалитет.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се