PROBOTALIFE Сет масло од диво оригано 10 мл и чај од диво оригано 50 г

PROBOTALIFE Сет масло од диво оригано 10 мл и чај од диво оригано 50 г
799,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052183C
favorite_border

Опис на производот

Probotalife Сет од органско масло од диво оригано 10 мл и органски чај од диво оригано 50 г.

  • Probotalife -100% органско масло од диво оригано

Поради високиот процент на карвакрол традиционално се користи за пиење, топла инхалација и мачкање на кожа.

Одлично против:

  • Синузити
  • Есенски алергии
  • Настинки и вируси
  • Грипови и бактерии
  • Ефикасно ги отстранува бактериите (ешерихија коли, стафилококи, стрептококи, листерија)

 

  • Probotalife-100% органски чај од диво оригано

100% природен и органски сертифициран чај и е добиен со мелење на надземните делови од ендемската билка Origanum minutiflorum која расте на над 2000 м надморска височина и се одликува со својата специфична, пријатна планинска арома.

Ефект на производот:

Чајна напивка која влијае благопријатно на целиот организам и може да се консумира и по неколку пати на ден.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се