RECEPT Шампон против масен скалп 400 мл

RECEPT Шампон против масен скалп 400 мл
273,00 ден.
218,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022454C
favorite_border

Опис на производот

  • Шампон против масна коса
  • Одлично средство за чистење со благо дејство

Шампон против масна коса, благ шампон кој темелно ја чисти косата и скалпот, но сепак ја храни косата. Екстрактот од жалфија го регулира лачењето на себум, кој ја подмачкува косата, покрај тоа што го смирува и освежува скалпот.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се