REPLEK Форвита Флекси актив, 30 капсули

REPLEK Форвита Флекси актив, 30 капсули
384,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
026104C
favorite_border

Опис на производот

Се употребува при болки во зглобовите предизвикани од дегенеративни промени, повреди, спортување и други видови на зголемена физичка активност.

Пакување: 30 капсули

Содржина

Состав: 1 капсула содржи:

Глукозамин сулфат 310 мг
Хондроитин сулфат 240 мг
Витамин Е  5 мг
Хијалуронска киселина 20 мг

Дозирање

Возрасни над 18 години 1 капсула три пати на ден, пред оброк.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се