REXONA Invisible Aqua Антиперспирант дезодоранс, 200 мл

Rexona motion sense invisible aqua antiperspirant dezodorans
REXONA Invisible Aqua Антиперспирант дезодоранс, 200 мл
155,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054121C
favorite_border

Опис на производот

  • Против појава на бели траги, жолти дамки и пот
  • Антиперспирант дезодоранс
  • 48 часовна заштита
  • За жени

Пакување: 200 мл

Содржина

Употреба: Протресете добро и прснете под пазувите на оддалеченост од 15 цм. Се нанесува исклучиво под пазуви. Избегнувајте директно вдишување. Да се користи во добро проветрени простории. Не прскајте во очи, лице, ниту на иритирана или оштетена кожа.

Мерки на претпазливост: Боцата е под притисок. Може да експлодира ако се изложи на топлина. Не ја изложувајте директно на сончева светлина или температура повисока од 50°С. Не прскајте на отворен пламен или други извори на оган. Лесно запаливо.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се