REXONA Sexy Bouquet Антиперспирант део стик, 40 мл

rexona sexy bouquet 0% alcohol antiperspirant 48h antiperspirant stik rolon
REXONA Sexy Bouquet Антиперспирант део стик, 40 мл
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054033C
favorite_border

Опис на производот

Rexona MotionSense Sexy Bouquet

  • Антиперспирант стик
  • 48 часовна заштита
  • 0% алкохол

Пакување: 40 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се