SATTWA Млеко за лице со колаген и Д-пантенол 150 мл

SATTWA Млеко за лице со колаген и Д-пантенол 150 мл
187,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010989C
favorite_border

Опис на производот

  • Се препорачува како ефикасно средство за отстранување шминка
  • Благо и темелно ја чисти кожата не оштетувајќи ја нејзината природна заштитна обвивка
  • Присуството на колаген и Д-пантенол позитивно влијае на хидрофилниот баланс на кожата, ја прочистува и ја омекнува
  • Производот е дерматолошки тестиран

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се