SLEEPY Антибактериски марамчиња, 70 парчиња

SLEEPY Антибактериски марамчиња, 70 парчиња
55,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048501C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Влажни марамчиња за дезинфекција

  • Антибактериски
  • Антимикробни
  • За раце и за лице
  • Со бензалкониум хлорид

Пакување: 70 марамчиња

Содржина

Состојки: вода, C12-15 Pareth-12, феноксиетанол, парфем, бензалкониум хлорид, бензоична киселина, дехидроацетилна киселина, глицерин, тетранатриум глутамат диацетат, виско 25% и полиестер 75%.

Предупредување: Да се внимава да не дојде во контакт со очи. Да се чува на заштитено од сончева светлина.

По првото отварање да се користи во рок од 3 месеци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се