SLEEPY Sensitive Подлоги 60x90, 30 парчиња

SLEEPY Sensitive Подлоги 60x90, 30 парчиња
429,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046944C
favorite_border

Опис на производот

  • Простирка за кревет, за инконтиненција
  • За еднократна употреба

Пакување: 30 парчиња

Содржина

Состав: полиетилен, полипропилен, туткал (лепило), целулоза, соли на полиакрилна киселина, еластичниполиестерски влакна. Да се чува на ладно и суво место.

Употреба: Поставете ја простирката над или под креветскиот чаршав, со меката страна свртена нагоре.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се