МОМЕНТАЛНИ АКЦИИ

Услугата за достава е достапна на територијата на целата држава и истата е бесплатна со нарачка над 1.000 денари

Смути од баобаб, банана и боровинки

Состојки:

smuti so baobab

Подготовка:

Измешајте ги бананата, јогуртот и сокот. Потоа додадете го баобабот во прав и мешајте додека не добиете убава и мазна смеса. На крај додадете ги боровинките и мешајте додека не се појават малечки црвени точки во мешавината.