SOPHIE LA GIRAFE Ванила глодалка - прстен

SOPHIE LA GIRAFE Ванила глодалка - прстен
398,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045858C
favorite_border

Опис на производот

SOPHIE La Girafe®

  • Наменето за деца 3+ месеци

Идеална за смирување на болните непца при никнување на првите запчиња. Мек и еластичен материјал со пријатен вкус на ванила.

Со бројни делови за џвакање и мулти-текстурална површина за нежно масирање на чувствителните непца. Лесна и едноставна за држење, благодарение на прстенот.

Содржина

Состав:

  • 100 % природен каучук
  • Нетоксични бои
  • Мека текстура
  • Рачна изработка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се