SUBRINA Маска за неутрализација на жолти тонови, 150 мл

SUBRINA Yellow purple mask maska violetova zolta
SUBRINA Маска за неутрализација на жолти тонови, 150 мл
333,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054367C
favorite_border

Опис на производот

Subrina Bye Bye Yellow

Маска за неутрализација на жолти тонови на косата

  • Со идеална комбинација на состојки за нега на косата, како и на пигменти на боја кои ги елиминираат несаканите жолти тонови
  • Веган формула

Пакување: 150 мл

Содржина

Употреба: нанесете на измиена и мокра коса и оставете да делува  во период од 5-7 минути.

Доколку вашата коса е порозна, намалете го периодот на делување. Темелно исплакнете ја косата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се