SUBRINA Шампон лук, 230 мл

SUBRINA Шампон лук, 230 мл
114,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048762C
favorite_border

Опис на производот

Шампон со природни екстракти од лук кои го стимулираат брзиот раст, и ја подобруваат јачината на косата.

Пакување: 230 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се