SUPER MAX Брич за мажи со тројно сечило + 10 резерви

SUPER MAX Брич за мажи со тројно сечило + 10 резерви
176,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
039400C
favorite_border

Опис на производот

Super-Max  SMX 3 - Брич за мажи со долга рачка и тројно сечило со натурал стрип лента за влажнење со масло од чајно дрво, витамин Е и алое вера.

Додатокот за заштита на кожата ги спречува посекотините, додека потполната контрола во бричењето е овозможена благодарение на посебно дизајнираната дршка.

Пакување: брич + 10 резерви (кертриџи)

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се