TG MEDICAL Нестерилни ракавици со пудра L, 100 парчиња

TG MEDICAL Нестерилни ракавици со пудра L, 100 парчиња
695,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001625C
favorite_border

Опис на производот

  • Латекс прегледни ракавици со пудра - големина L
  • Нестерилни за еднократна употреба
  • Ракавиците се талкирани со апсорбирачки прав

Пакување: 100 ракавици

Содржина

Состав: природен латекс.

Предупредување: производот содржи природен латекс, кој може да предизвика алергиски реакции.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се