TITANIA Чупалка за веѓи - инокс

TITANIA Чупалка за веѓи - инокс
142,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043227C
favorite_border

Опис на производот

Високо квалитетна чупалка за веѓи од нерѓосувачки челик произведена согласно највисоки стандарди за квалитет. Ергономски дизајнирана рачка овозможува лесно и сигурно користење.
Рабовите се обработени за да обезбедат прецизно и безбедно држење дури и на најделикатните влакна.
Должина: 9,5 цм.

Пакување: 1 чупалка 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се