TITANIA Турпија за пети

TITANIA Турпија за пети
86,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043203C
favorite_border

Опис на производот

Двострана турпија за стапала со тврда кожа која нуди две страни, едната груба и другата завршна со фина страна, за оптимална нега на вашите стапала.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се