TOMMEE TIPPEE Fun style Ортодонтска цуцла лажливка 6-18 месеци, 2 парчиња

TOMMEE TIPPEE Fun style Ортодонтска цуцла лажливка 6-18 месеци, 2 парчиња
370,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045810C
favorite_border

Опис на производот

  • Tommee Tippee ортодонтска цуцла лажливка за целодневна забава (2/1)- Fun
  • Препорачано за возраст од 6-18 месеци
  • Формата на цуцлите е симетрична и реверзибилна со што го олеснува држењето во уста

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 2 цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се