TOMMEE TIPPEE Некапечка чаша (6+ месеци) 230 мл

TOMMEE TIPPEE Некапечка чаша (6+ месеци) 230 мл
490,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045804C
favorite_border

Опис на производот

Содржи специјален систем кој овозможува лесно пиење на течноста, а во исто време спречува истурање на течност доколку детето ја преврти чашката.
Овозможува лесен преод од шише на чашка бидејки има меко клунче кое нема да го оштети нежното непце на вашето дете.

  • Рачките може да се одстранат
  • Без БПА

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 230 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се