TOSAMA Вир 80 влошки, 10 парчиња

TOSAMA Вир 80 влошки, 10 парчиња
79,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010097C
favorite_border

Опис на производот

Класичните хигиенски влошки со течна бариера се погодни за сите менструални денови, за жени со чувствителна кожа и за сите кои се соочуваат со воспаленија и алергии. Ги препорачуваме и на мајките после породување. 

Пакување: 10 влошки со мрежичка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се