URIAGE BéBé 1st CU-ZN Спреј за бебиња 100 мл

URIAGE BéBé 1st CU-ZN Спреј за бебиња 100 мл
595,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021636C
favorite_border

Опис на производот

  • Спрејот е наменет за нега и заштита на иритирана кожа во делот на пеленската регија кај бебињата 
  • Има заштитно и регенеративно дејство
  • Ја штити и смирува нежната бебешка кожа 

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се