URIAGE BéBé 1st Крем против теменици 40 мл

URIAGE BéBé 1st Крем против теменици 40 мл
445,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046593C
favorite_border

Опис на производот

  • За теменици на кожа на глава
  • Регулира и спречува настанување на теменици
  • Секојдневна нега на кожата 
  • Ја смирува иритацијата и брзо ја елиминира теменицата

Пакување: 40 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се