URIAGE BéBé 1st Масло за капење, 500 мл

URIAGE BéBé 1st Масло за капење, 500 мл
990,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046588C
favorite_border

Опис на производот

  • Наменето за чистење на лице, тело и глава кај доенчиња и бебиња
  • Нежно пени, има пријатен мирис и ја чисти чувствителната детска кожа
  • Го штити хидролипидниот филм 
  • Без сапуни, хипоалергено, за секојдневна употреба

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се