VADEMECUM Pure Breathe 2 во 1 Гел паста за заби, 75 мл

VADEMECUM Pure Breathe 2 во 1 Гел паста за заби, 75 мл
131,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
050004C
favorite_border

Опис на производот

  • 2 во 1 -чисти како забна паста + освежува како раствор за уста
  • Против непријатен здив и непријатни вкусови предизвикани од храна
  • Содржи флуорид (1450 ppm F)
  • До 3 пати посвежо чувство
  • Само за возрасни

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се