VADEMECUM White Fresh 2 во 1 Гел паста за заби, 75 мл

VADEMECUM White Fresh 2 во 1 Гел паста за заби, 75 мл
131,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
050005C
favorite_border

Опис на производот

  • Бели заби со секое четкање
  • 2 во 1 - чисти како забна паста + освежува како раствор за уста
  • До 3 пати подолготрајна свежина
  • Содржи флуорид (1450 ppm F)
  • Само за возрасни

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се