VEET Pure Крем за депилација сензитив, 100 мл

VEET Pure Крем за депилација сензитив, 100 мл
195,00 ден.
156,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009993C
favorite_border

Опис на производот

Вит крем за депилирање.

Се нанесува тенок слој од кремата (стои, не повеќе од 3 минути) се плакне со ладна вода.

Пакување: 100 мл

Содржина

Состав: Aqua, Urea Paraffinum Liquldum, Cetearyl Alcohol, Potassium Thiogiycoiate, Calcium Hydroxide, Magnesuim Trisllicate.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се