VICHY Deo Промо сет рол-он антиперспирант со 48 часовна заштита, 2 х 50 мл

VICHY Deo Промо сет рол-он антиперспирант со 48 часовна заштита, 2 х 50 мл
1.706,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052965C
favorite_border

Опис на производот

  • Погодно за чувствителна кожа
  • Без алкохол
  • Ја заштитува облеката од бели траги, жолти дамки и стврднување на истите
  • Не остава траги

Пакување: 2 х 50 мл

Содржина

Состав: Aqua / water, aluminum chlorohydrate, dimethicone, c14-22 alcohols, steareth-100/peg-136/hdi copolymer, parfum / fragrance, perlite, c12-20 alkyl glucoside, tetrasodium glutamate diacetate, iodopropynyl butylcarbamate.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се