VIOLETA Double Care Бебешки шампон за коса, 400 мл

VIOLETA Double Care Бебешки шампон за коса, 400 мл
194,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053578C
favorite_border

Опис на производот

  • Шампон со протеин од козјо млеко за лесно омекнување и отплеткување на кадриците на вашето бебе
  • Со 98% природни состојки
  • Дерматолошки тестирано
  • Со нежен парфем
  • Не предизвикува солзи, не содржи SLES & SLS, не е тестиран на животни

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се