VIOLETA Goat Milk Protein Влажни марамчиња, 72 парчиња

VIOLETA Goat Milk Protein Влажни марамчиња, 72 парчиња
87,00 ден.
76,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011381C
favorite_border

Опис на производот

Виолета влажни марамчиња Soft Care

  • Беби влажни марамчиња
  • Влажни марамчиња со додаток на хидролизиран екстракт од козјо млеко, без парабени, не содржат алкохол и боја

Пакување: 72 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се