VITALIA Go Nutri Овесни снегулки, 500 г

VITALIA Go Nutri Овесни снегулки, 500 г
63,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003089C
favorite_border

Опис на производот

Овесните снегулки претставуваат одлично избалансирана, нетретирана и природна храна. Произведени се од цело зрно и во себе ги имаат задржано хранливите вредности: протеини, витамини, јагленихидрати и минерали. Не содржат холестерол. Изобилуваат со растителни влакна.

  • Погодно за дијабетичари
  • Без додадени шеќери
  • Веган - Посно

Нето-тежина: 500 г

Содржина

Алергени: содржи глутен. Може да содржи траги на сусам и јаткасти плодови.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се