WET HANKIES Јаболко антибактериски влажни марамчиња, 2+2 / по 15 парчиња

WET HANKIES Јаболко антибактериски влажни марамчиња, 2+2 / по 15 парчиња
90,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047245C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Влажни антибактериски марамчиња за раце со алкохол и дополнително средство за дезинфекција.
Ефикасни против бактериите и вирусите на грип Η1Ν1 и Η3Ν2.
Испитано според европските стандарди ΕΝ1276, ΕΝ1500, ΕΝ1650, ΕΝ14476.

Пакување: 2+2 / по 15 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се