YAKSO Органско кокосово масло, 2.5 л

YAKSO Органско кокосово масло, 2.5 л
1.999,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
031782C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Органско кокосово масло
  • Без мирис

Нето-тежина: 2.5 л

Содржина

Состојки: кокосово масло од органско производство.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се