AFRODITA Шампон со лук 1000 мл

AFRODITA Шампон со лук 1000 мл
112,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022956C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шампон со лук кој е наменет против опаѓање на косата, со пријатен пролетен мирис.

Содржи 100% природен лук.

Без силикони.

Пакување: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се