ALKALOID Премама дуо 2x30 таблети

ALKALOID Премама дуо 2x30 таблети
799,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
029117C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Таблетите и капсулите ПреМама Дуо, како додаток во исхраната, ги задоволуваат зголемените потреби од витамини, минерали и од омега 3 масни киселини пред, за време на и по бременоста.

Пакување: содржи 30 таблети, 30 капсули.

Содржина

Состав: Една таблета соджи 11 витамини и 10 минерали. Една капсула содржи 445 мг Омега 3 масни киселини.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се