APELINI 100% Природен сок (калинка, аронија, јаболко) 1000 мл

APELINI 100% Природен сок (калинка, аронија, јаболко) 1000 мл
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050042C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Матичен сок микс од калинка, аронија и јаболко, пастеризиран.

  • Уживајте во секоја голтка
  • Без додадена вода
  • Без додаден шеќер
  • Без адитиви и конзерванси
  • Не е од концентрат
  • Ладно цедено
  • Внимателно одбрано овошје
  • 100% природно и органско
  • Домашен производ
  • Природа во шише 

По отварањето да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 72 часа.

Пакување: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се