AURA Black&Perfect Ајлајнер фломастер

AURA Black&Perfect Ајлајнер фломастер
307,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
017100C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Совршена прецизност и постојаност
  • Исклучително лесно, прецизно и рамномерно нанесување
  • Долготрајна, интензивна боја
  • Брзо се суши
  • Не се размачкува и не остава траги надвор од контурата на окото

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се