AURA Copper Палета сенки за очи 4/1

AURA Copper Палета сенки за очи 4/1
305,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045961C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Палета на сенки создадена за елегантен и софистициран природен изглед во 4 различни комбинации на бои. Комбинации на различни завршетоци на секоја боја - од мат до сатен кои ветуваат дека ќе создадат разновиден изглед. Мини практичното пакување содржи и функционален апликатор.

Модерна и шик, оваа палета е наменета за сите кои ги следат светските трендови во шминкањето! Посебно ќе биде интересно за сите кои имаат сини очи, бидејќи златните пигменти во сенките дополнително ќе ги нагласат.

Пакување: палета со 4 сенки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се