AVENT Anti-colic Пластично шише со мајмунче (1+ месеци), 260 мл

AVENT Anti-colic Пластично шише со мајмунче (1+ месеци), 260 мл
541,00 ден.
406,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045339C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

АНТИ-КОЛИК шише со специјален Air free вентил дизајниран да редуцира голтање на воздух од страна на бебето а со тоа и појава на стомачни колики.

Пакување: 260 мл

Содржина

Состав: пластично шише со силиконска цуцла, 0% BPA.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се