AVENT Anti-colic Сет за новороденче

AVENT Anti-colic Сет за новороденче
2.279,00 ден.
1.709,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045327C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Anti-colic сетот за новороденче содржи:

  • Две пластични шишиња (0+ м) 125 мл
  • Две пластични шишиња (1+ м) 260 мл
  • Една цуцла лажливка (0-6 м)
  • Една четка за чистење

Содржина

Состав: полипропилен и силикон, 0% БПА

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се