BABY BOO Масло за тело со сладок бадем, 125 мл

Baby Boo sweet almond body oil baby & kids care, maslo za telo od sladok badem
BABY BOO Масло за тело со сладок бадем, 125 мл
629,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
053810C
favorite_border

Опис на производот

  • Содржи состојки од природно и органско потекло
  • За нега на бебиња и деца
  • Дерматолошки тестирано
  • Не содржи парабени, силикони, бои, минерални масла и алергени

Природно масло за смирување, релаксирање, хидратација и нега на кожата, погодно за релаксирачка масажа, збогатено со масло од сладок бадем.

Пакување: 125 мл

Содржина

Состојки: масло од сончогледово семе (органско), масло од семе на памук, маслиново масло (органско), масло од сладок бадем (органско), масло од семе на јојоба, масло од сончогледово семе, токоферил ацетат, екстракт од цвет на камилица, парфем.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се