BABY NOVA Декорирано стаклено шише (0-24 м) 125 мл

BABY NOVA Декорирано стаклено шише (0-24 м) 125 мл
166,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050249C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Декорирано стаклено шише со кружна антиколик силиконска цуцла.

Не содржи бисфенол А (BPA free).

Пакување: 125 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се