BABY NOVA Некапечка чаша со заштитно капаче (6+ м) 220 мл

BABY NOVA Некапечка чаша со заштитно капаче (6+ м) 220 мл
309,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050238C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Чаша "тренер" која е направена од високо квалитетн полипропилен.

Не содржи бисфенол А (BPA free).

Ќе им овозможи на вашите деца самостојно пиење, на едноставен начин. Ергономските и нелизгачки рачки овозможуваат малите рачиња цврсто да ја држат чашата. Делот за устата е комфорен и нежен и овозможува непречено дишење за време на пиењето. Чашата има вентил кој оневозможува истурање на течноста.

Пакување: 220 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се