BABY NOVA Силиконска цуцла за шише во анатомска форма (0-24 м) величина M, 2/1

BABY NOVA Силиконска цуцла за шише во анатомска форма (0-24 м) величина M, 2/1
88,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050204C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Силиконска цуцла за шише, во анатомска форма (0-24 м)

Пакување: 2 цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се