BABY NOVA Силиконска цуцла за шише во кружна форма (6-24 м), величина L, 2/1

BABY NOVA Силиконска цуцла за шише во кружна форма (6-24 м), величина L, 2/1
77,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050210C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Цуцла за шише за доенчиња на возраст (6-24 м)
  • Во кружна форма, изработена од силикон
  • Цуцлите се погодни за повеќето стандардни шишиња, но не и за шишиња со широко грло

Пакување: 2 цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се