BEBAK Антибактериски спреј 150 мл

BEBAK Антибактериски спреј 150 мл
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
048381C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Антибактериски спреј за дезинфекција

Наменет е за дезинфекција на раце, маски за лице, телефони, компјутери, метални производи.

Пакување: 150 мл

Содржина

Состав: 90% алкохол, пантенол, глицерин.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се