BECUTAN Бебешки голем сет за подарок

BECUTAN Бебешки голем сет за подарок
868,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006421C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Becutan подарок колекцијата содржи:

  • Becutan Пудра за деца 100 г
  • Becutan Пенливо средство за капење на децата 200 мл
  • Becutan Хидратантно млеко за деца 200 мл
  • Becutan Масло за нега на детска кожа 200 мл
  • Becutan Шампон за деца 200 мл
  • Becutan Детски крем 50 мл
  • Becutan Влажни марамчиња 72
  • Becutan Сапун 90 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се