BECUTAN Новогодишна колекција

BECUTAN Новогодишна колекција
504,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052297C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Супер понуда за новогодишните празници.

Сетот содржи:

  • Бекутан шампон од овес, 200 мл
  • Бекутан купка од овес, 200 мл
  • Бекутан хидратантно млеко, 200 мл
  • Бекутан хидратантен крем, 100 мл
  • Бекутан бадемов крем, 50 мл
  • Бекутан влажни марамчиња со камилица, 20 парчиња

Во внатрешните ѕидови на кутијата се кријат четири забавни игри:

  • Боенка со Дедо Мраз
  • Лавиринт
  • Поврзи ги точките
  • Новогодишна меморија

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се